neler-yaparim-07

Grafik Tasarım

Baskı işleri markanızın sahadaki yüzüdür. Sizlere afiş, katalog, el ilanı, cepli dosya, davetiye, kartvizit, matbaa evraklar, ürün ambalajları ve diğer tüm matbaa baskı ürünleri ve grafik tasarımı konusunda yardımcı olabilirim. Yine outdoor reklamları, araç giydirme, bina giydirme, raket, durak, billboard, digiboard, megaboard, fuar, stand, reklam panoları, totem uygulamaları ihtiyacınıza cevap verebilirim.

Web Tasarım

Freelance web tasarımcı olarak sizlere, modern teknoloji standartlarına uygun, profesyonel ve özgün web sayfaları yapıyorum. Web ajansları ve diğer dijital reklam firmalarının yüksek maliyetlerine nazaran düşük bütçeli kreatif, güçlü, kullanışlı, şık web siteleri tasarlıyorum. Tüm çalışmalarım en yeni tasarım trendlerine uygun ve responsive yani mobil uyumlu olarak hazırlanır.

neler-yaparim-08
neler-yaparim-09

Marka ve Reklam Yönetimi

Marka oluşturma ve yönetimi konusunda, logo amblem tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma, marka konsepti oluşturma ve lansman tasarımı konularında destek verebilirim. Tüketicilerin markanıza güven duymaları, markanın saygınlığının arttırılması veya güçlendirilmesi için önemlidir. Kurumsal kimlik klavuzu firmaların imzasıdır ve sosyal yaşamda tercih edilirliğinizi imzanızın gücü belirler.

Dijital Medya

Dijital medya alanında; landing page, mailing, banner (flash ve gif) reklam tasarımları, sosyal medya içerik görselleri, online kataloglar gibi konularda size hizmet verebilirim. Banner reklamları ve sosyal medya tasarımlarıyla sosyal mecralardaki bilinilirliğinizi arttırmanıza yardımcı olabilirim. Doğru yapılan çalışmalarla, yatırımlarınızın karlılığa olan etkisini görebilirsiniz.

neler-yaparim-10